Praca

KALMET S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, której najistotniejszym kapitałem są zasoby ludzkie. Jeśli szukasz pracy, masz odpowiednie kwalifikacje, staż pracy, jasno sprecyzowane oczekiwania i lubisz pracować w zespole to zapraszamy do złożenia u nas swojej aplikacji.
Wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym, my je wprowadzimy do naszej bazy danych z której korzystamy podczas rekrutacji na nowe stanowiska pracy.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy kadry@kalmet.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29. 08 .97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr. 133 poz. 883

Informujemy, że zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami lecz zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dzięki naszej załodze osiągamy coraz większe sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.
Możesz być jednym z nas!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko/a:

KONTROLER JAKOŚCI:

Obowiązki:

·kontrola jakości siatek zgrzewanych,

·nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego w zakresie dokumentacji/procedur oraz wymagań klienta,

·dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań,

·wsparcie działu produkcji w decyzjach w zakresie jakości.

Wymagania:

·        wykształcenie minimum średnie, techniczne mile widziane,

·        bardzo dobra organizacja pracy,

·        -umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (suwmiarka, mikrometr),

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·        dyspozycyjność i mobilność,

·        praktyczna znajomość pakietu office.

Nie wymagane doświadczenie praktyczne, wymagana rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

SPAWACZ TIG/MAG

Wymagania:

• spawanie metodą TIG (warunek konieczny) i MAG,

• 3 letnie doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych,

• dobra znajomość rysunku technicznego,

• wykształcenie min zawodowe,

• mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego,

• dyspozycyjność,

• umiejętność pracy w grupie,

• dokładność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i

   kwalifikacji,

• możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych

   pomysłów.

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Wymagania:

• wykształcenie min zawodowe ,

• 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą MAG/135,

• samodzielność przy wykonywaniu powierzonych prac,

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.